O nas

Bar „Ewa” powstał w dniu 21.06.1991r., czyniąc z niej firmę z ponad 20-letnim doświadczeniem.

 

Z początku była to zaledwie grill przydrożny, który z czasem został rozbudowany do obecnych znaczących rozmiarów budynku o powierzchni użytkowej ok. 200 m2. Bar dysponuje dużym parkingiem o powierzchni ok. 2200 m2 , co przyczynia się do przyciągania klientów podróżujących samochodami, zwłaszcza kierowców TIR-ów.

 

 

Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych tego typu barów na terenie powiatu tucholskiego. Poza mieszkańcami powiatu tucholskiego jego klientami są głównie osoby podróżujące na trasie Kołobrzeg - Łódź. To właśnie dobra lokalizacja przy tak ruchliwej trasie przelotowej pomiędzy dużymi miastami jest jednym z kluczowych czynników przyczyniających się do osiągniecia sukcesu firmy. Firma cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, o czym świadczyć może liczne grono osób specjalnie przyjeżdżających na posiłki do tego miejsca z rejonu całego powiatu tucholskiego. 

 

 

W 2012r. firma BAR EWA przystąpiła do realizacji operacji pn. ZAGOSPODAROWANIE TERENU POPRZEZ UTWARDZENIE, BUDOWĘ ALTAN, PLACU ZABAW DLA DZIECI ORAZ OGRODZENIA NA POTRZEBY TURYSTYCZNE w ramach Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”.

W ramach operacji przeprowadzone zostały prace związane z zagospodarowaniem terenu w pobliżu baru na potrzeby udostępnienia go w formie nieodpłatnej naszym klientom. Dzięki realizacji projektu dokonano utwardzenia polbrukiem terenu oraz stworzono infrastrukturę w postaci drewnianych altan, placu zabaw dla dzieci, stołów, ławeczek, śmietników oraz grilla, umożliwiającego uwędzenie bądź usmażenie złowionych na naszym obszarze.